This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 9: Przemiana Vegety!

Ziemia. Chichi chciał odwiedzić Bulme. Namówiła więc Goku i Gotena aby jej towarzyszyli. Jak dotarli przed CC zauważyli ślady bitwy. Szybko znaleźli Bulme, która opowiedziała im, co się wydarzyło. Pokazała im urządzenie, które narobiło tyle problemu. Próbują zlokalizować ich miejsce pobytu bez skutku. Goku ani Goten nie są wyczuć energii ani Vegety ani Trunksa.

Tymczasem Trunks i Melan. Szli w tym przeklętym zamku, walcząc z wrogami. Szukają czarny kryształ. Jednak to nie jest wcale takie proste.

Tymczasem Vegeta ma kolejny sen.
„Dzień piątych urodzin księcia! Na planecie Vegeta w zamku odbywa się przyjęcie urodzinowe. W pewnym momencie do chłopaka podchodzi król i bierze go na stronę. Gdy doszli do gabinetu króla. Król dał księciu amulet i opowiedział związaną z nim legendę.
-Zachowasz go w tajemnicy i nikomu nie powtórzysz tego, co ci powiedziałem! Przysięgnij na honor Saiyanskigo wojownika! – powiedział król.
-Przysięgam na honor Saiyanskiego wojownika, że zachowam tajemnice nikomu tego nie zdradzę, przysięgam na mój honor! – złożył przysięgę książę.
-Dobrze, synu! Wracajmy na sale! – powiedział król zadowolony z tego, że książę złożył przysięgę.
-Tak, ojcze!
Wrócili na sale.”
Demon jest coraz bliższy osiągnięcia swojego celu.

Tymczasem na planecie Artlanteris.
Trunks razem z Melan znaleźli ten czarny kryształ i zniszczyli go, dzięki czemu złamali zły czar.

Na planecie Yies demon Santer już dostatecznie opanował umysł księcia. Słuchając poleceń demona Saiyan bierze kryształ, w którym było uwięzione ciało demona. Santer przeniósł wtedy wojownika na planeta Artlanteris przed ruiny świątyni Meris, w której był ukryty magiczny artefakt. Warte pełnili Antaris i Daris. Gdy zauważyli idącego Saiyanina, przygotowali się do ewentualnego ataku.
-Tu nie wolno wchodzić! – krzyknęła ostrzegawczo Antaris, ale Saiyanski wojownik tylko puścił w nich Big Bang. Antaris i Daris nie przeżyli tego ataku. Saiyan wszedł do świątyni Meris. Tymczasem Melan i Trunks zbliżali się do tej świątyni. Gdy doszli demon właśnie został całkowicie uwolniony. Vegeta stał z boku. Trunks, gdy usłyszał od Melan, że to jest Santer, zmienił się w SSJ2 i zaatakował go. Santer podniósł rękę i jednym wystrzelonym promieniem energii zabił Trunksa. Vegeta, gdy patrzył jak martwe ciało Trunksa pada na ziemie, poczuł jak resztka jego umysłu nie opanowana przez demona, eksploduje różnymi uczuciami, które ogarniają cały jego umysł. Widzi przed oczami obrazy kiedy był z synem i jednocześnie martwe ciało Trunksa leżące na posadzce. Vegete ogarnęła prawdziwa furia. Nieświadomie zaczął się zmieniać. Zmienił się w zupełnie nową formę. Jego włosy miały kolor płynnego złota i były ułożone jak na poziomie SSJ. Aura była złota z wyładowaniami elektrycznymi. Ogonek zmienił kolor z brązowego na kolor płynnego złota. Oczy były całe czerwone jak u Ozaru. Moc księcia znacznie wzrosła i do tego uwolnił się spod mocy demona Santera.


wróć

Komentarze