This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 10: Walka z demonem!

Saiyan stał naprzeciwko Santera. SSJ4 Vegeta puścił w demona Big Banga. Demon uniknął ataku.
-Demoniczny ogień! – powiedział Santer i w stronę Vegety pomknął strumień ognia. Saiyanski wojownik uniknął go. Książę wyprowadził szybki kontratak, ale demon zdołał zablokować cios, chwilę siłowali się aż w końcu odskoczyli od siebie. To dopiero początek walki.
-Aż tak wściekasz się za tego bachora! – spytał demon Santer do Saiyanina.
-Zniszczę cię definitywnie! – wrzasnął Vegeta.
-Mylisz się! Arutel Kan! – powiedział demon i z rąk wyleciało mu prawdziwe tornado, jednak książę Saiyan był szybszy i zgubił to tornado.
-Hantare! – powiedział Vegeta wypuszczając z palców w stronę demona strumienie energii, które oplotły jedną rękę Santera, Saiyan wystrzelił je z lewej ręki. Siłują się. W pewnym momencie.
-Big Bang! – powiedział Vegeta i puścił w demona swój atak.
-Amakada! – powiedział Santer i z ręki wystrzelił strumień energii. Ten atak demona bardzo przypomina Big Bang Vegety. Strumienie zderzyły się. Po pewnym czasie nastąpił wybuch, który odrzucił przeciwników o kilka metrów od siebie. Obaj szybko wstali gotowi do dalszej walki. Walki, którą może rozstrzygnąć tylko śmierć jednego z walczących, ponieważ żaden wcześniej nie ustąpi. Książę zaatakował demona. Trwa zaciekła wymiana ciosów. Całej walce z ukrycia przygląda się Melan, wie że z demonem Santerem nie ma najmniejszej szansy. Melan wie, że nie może pomóc Saiyaninowi. To jest jego walka i tylko książę Vegeta może pokonać demona Santera. Walka wygląda na wyrównaną. Ciosy, uniki, bloki: cały czas przeciwnicy walczą. Santer oprócz siły fizycznej umie czarować. Vegeta zaś używa tylko siły fizycznej i nie zna się na magii, ale posiada Saiyanską zwinność i Saiyanski zmysł walki.


wróć

Komentarze