This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 11: Zwycięstwo!

Ziemia. CC. Goku i Goten wyczuli energie walczących Santera i Vegety. Goku chciał się tam ki-teleportować, ale jakaś niewidzialna bariera mu przeszkodziła.
-Goku, co ty próbowałeś zrobić? – spytała Bulma.
-Wyczułem dwie potężne energie walczące daleko stąd, jedna z nich należała do Vegety! Chciałem się tam ki-teleportować, ale coś mi nie wyszło, chyba w trafiłem na jakąś
blokadę. – odpowiedział Goku.
-Czy to daleko stąd znajduje się na Ziemi. A co z Trunks czy go też wyczuwasz? – spytała Bulma.
-To jest poza naszym układem słonecznym! Energii Trunksa nie czuje, ale z tej odległości naprawdę można wyczuć tylko ogromne energie! – odpowiedział Goku.
Nikt z nich nie wie co tam się naprawdę dzieje.

Planeta Artlanteris, ruiny świątyni Meris. Trwa walka demona z Saiyaninem. Walka jest wyrównana. Saiyan jednak z każdą chwilą walki lepiej sobie radzi, Saiyan jest w swoim żywiole w walce. Saiyan w walce czuję się jak ryba w wodzie. Saiyan instynktownie przewiduje ruchy przeciwnika, nie myli się w 99% przypadków. Walka jest zaciekła.
-Demoniczny ogień! – powiedział zaklęcie Santer i w stronę Vegety pomknął strumień ognia. Książę uskoczył w ostatnim momencie, ledwo unikając ataku demona. Przeskoczył za demona.
-Fire Atak! – krzyknął Vegeta i uderzył mocno demona w twarz, uderzył pięścią otoczoną wzmacniającą energią ki. Demon odleciał kilka metrów do tyłu, jednak zdołał wyhamować i nie uderzył w mur, tylko spadł na nogi przed murem. Demon jak tylko dotknął podłoża sam zaatakował.
-Demoniczne ostrza! – powiedział Santer i w stronę Saiyanina pomknęło wiele gwiazdek (takie gwiazdki ninja). Saiyan unika tych gwiazdek, ale ich liczba ciągle rośnie.
-Pokaże ci co znaczy zmasowany atak! Renzoku Rain! – powiedział Vegeta i z palców rąk wypuszczał szybko strumienie energii, które w locie dzieliły się na mniejsze, te strumienie są niezwykle szybkie. Renzoku Rain to ulepszona wersja Renzoku Energii Dan. Z każdego palca ręki wychodzi jeden „duży” promień, który dzieli się na 20 „małych” promieni. Te strumienie zniszczyły te gwiazdki i leciały w stronę demona, ale demon się osłonił barierą. Po pewnym czasie pociski przestały lecieć, demon zdjął barierę. Vegeta zniknął. Demon rozgląda się szukając księcia. Saiyan wykorzystuje sytuację i wyłania się z ukrycia, atakując Santera serią uderzeń pięścią wzmocnionych Fire Atak na koniec kopie demona kolanem też wzmocnionym. Demon wpadł na ścianę i ją zburzył. Santer szybko wstał gotowy do dalszej walki. Jednak wstał trochę za wolno w jego stronę już mknął potężny Final Flach! Demon już nie zdąży uciec z pola rażenia. Tuz przed wybuchem demon Santer rzuca czar Demoniczny Jad, który w trafia księcia Vegete. Wybuch zniszczył demona, ale Saiyan padł na posadzkę i w ogóle się nie rusza. Powrócił do normalnej postaci.


wróć

Komentarze