This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 15: Ludzka wola!

Po chwili, gdy Lina, Luna, Amelia, Zel i Gourry ochłonęli po pierwszym szoku, ale Filia nadal była nieprzytomna, Złota Pani spojrzała na ludzi.

-Ludzie różnią się znacznie od ryozoku i od mazoku, są pomiędzy nimi, istoty pomiędzy mrokiem a światłem! Sama dałam ludziom wolną wolę! Dlatego nie mogę jej ograniczyć nie zakłócając istoty tego czym są ludzie, dlatego w tej przepowiedni największą zagadkę stanowił czynnik ludzki! Mam dla was zadanie możecie go nie przyjąć, ale jeśli je przyjmiecie nagroda, którą was obdarzę przekroczy wasze pojęcie! – powiedziała Złota Pani.
-Jakie to zadanie, pani? – powiedziała Lina Inverse.
-Na święcie za jakiś czas pojawi się pół ryozoku i pół mazoku! Pół złoty smok i pół mazoku! Dziecko Syna Mroku i Córki Światła! Chcę byście wtedy wyszkolili te dziecko! – rzekła LoN.
-Zgoda! – powiedziała Luna.
-Zgoda! – powiedziała Lina.
-Zgoda! – powiedziała Amelia.
-Zgoda! – powiedział Zel.
-Zgoda! – powiedział Gourry.
-Dobrze! Gdy nadejdzie czas, spełnicie to zadanie! Pierwszą część nagrody dam wam tera, a drugą część nagrody dostaniecie po wykonaniu zadania! – powiedziała Złota Władczyni Koszmarów.

Wszyscy wpatrywali się w Złotą Panią.

-To czym was obdarzę, to nie będą pieniądze! Dary ode mnie będą dużo cenniejsze! Zacznijmy! Zelgadisie Graywordsie, podejdź! – powiedziała LoN.
Zel podszedł do Pani Koszmarów, a ona położyła dłoń na jego głowie.
Zela w tym momencie otoczyła złota aura, która po chwili znikła ukazując go w ludzkiej postaci.
-To mój dar dla ciebie, znowu wyglądasz jak człowiek, do tego zachowałeś siłę, większą pojemność magiczną oraz wyczulony słuch! – powiedziała Złota Władczyni Koszmarów.
-Dziękuje, pani! – powiedział Zel i wrócił do reszty.
-Teraz dar ode mnie dostanie Amelia Will Tesla Seirun! Podejdź! – powiedziała Złota Pani.
Amelia podeszła.
Pani Koszmarów podała księżniczce butelkę pełną złotego płynu.
-Ten płyn to lekarstwo na wszystkie choroby i trucizny! Jedna kropla wypita, a uzdrowi! W tej buteleczce nigdy nie zabraknie tego płynu, ani nigdy się ona nie stłucze! Nie zgub jej! Na pewno ci się przyda! – powiedziała LoN.
-Dziękuje, pani! – powiedziała Amelia i wróciła do reszty.

-Teraz dar ode mnie dostanie Luna Inverse! Podejdź! – powiedziała Złota Władczyni.
Luna podeszła.
Władczyni Koszmarów podała rycerzowi Cephida złotą kulkę.
-Ta kula ma moc okazania prawdy, odkrywa wszelką iluzje i kłamstwo, aby ją aktywować musisz powiedzieć „Ukaż prawdę!”, ale musisz ją trzymać w ręce! – powiedziała LoN.
-Dziękuje, pani! – powiedziała Luna i wróciła do reszty.

-Teraz dar ode mnie dostanie Gourry Gabriev! Podejdź! – powiedziała Złota Władczyni Koszmarów.
Gourry podszedł.
Złota Pani dotknęła miecz rycerza obrońcy i na rękojeści pojawił się jej symbol.
-Teraz ten miecz nigdy się nie złamie, a do tego jak powiesz słowo „Nightmare!”, trzymając ten miecz w rękach jego ostrze zyska moc Ragna Blade, do czasu, gdy go włożysz z powrotem do pochwy! – powiedziała Pani Koszmarów.
-Dziękuje, pani! – powiedział Gourry i wrócił do reszty.

-Teraz dar ode mnie dostanie Lina Inverse! Podejdź! – powiedziała Złota Pani.
Lina podeszła.
LoN podała czarodziejce dwie złote obręcze na ramiona zdobione dziwnymi runami. Lina od razu je założyła, jedną na lewe ramie, a drugą na prawe ramie. Złota Pani się uśmiechnęła.
-Gdy masz założone te złote obręcze, żadna klątwa, złe zaklęcie, te które ci może zaszkodzić, ani trucizna na ciebie nie zadziała! Te obręcze cię ochronią! Uważaj jednak one nie chronią przed atakami broniami! – powiedziała Złota Władczyni.
-Dziękuje, pani! – powiedziała Lina i wróciła do reszty.

-Wszyscy dostali już swoje dary! – powiedziała LoN.


wróć

Komentarze