This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 12: Powrót spokoju!

Na Ziemi w CC. Goku, gdy przestał jednocześnie wyczuwać energie Vegety i tą drugą (Santera), miał złe przeczucia.

-Goku, wyglądasz na zaniepokojonego! – powiedziała Bulma.
-Energia Vegety i ta druga po prostu jednocześnie znikły! – powiedział Goku.

Tymczasem na miejscu walki do Saiyanina podchodzi Melan. Klęka przy nim i sprawdza czy żyje, wyczuła słaby puls do tego wojownik oddycha, jest tylko nieprzytomny. Demoniczny Jad jest to najsilniejsza trucizna we wszechświecie. Melan wie, że tylko cud może sprawić, że wojownik przeżyje. Na Demoniczny Jad nie ma lekarstwa.

Tymczasem w umyśle księcia Saiyan trwa walka Saiyana z siłą trucizny. Saiyan nie podaje się. Tylko siła woli i nadzwyczajne zdolności regeneracyjne mogą go uratować. Melan z rasy Haser wie, że już na nią czas, że nie może już im pomóc. Melan odchodzi, na zawsze, taki jej los. Melan musi już odejść do swojego świata, już nigdy nie będzie mogła do tego świata wrócić.

Kilka minut później. Melan już odeszła. Na pobojowisku widać tylko martwe ciało Trunksa i leżącego nieprzytomnego Vegete. Po dalszych kilku minutach. Vegeta odzyskuje przytomność, wstaje, ale nadal jest osłabiony. Wygrał, ale nie wie gdzie jest i jak ma wrócić na Ziemie.

Na Ziemi CC. Goku stara się wyczuć ki Vegety albo Trunksa, ale nie udaje mu się to. Nagle teleportują się koło Goku Kaoshin z Kibito.
-Kaoshin! Kibito! Co tu robicie? Mamy problem Vegeta i Trunks zniknęli! – powiedział Goku.
-Tak wiemy gdzie jest, a przynajmniej był przed chwilą Vegeta.
Problem był z barierą. – powiedział Kaoshin.
-Musimy to sprawdzić! – powiedział Goku.
-Przed chwilą bariera zniknęła! Teleportujemy się tam! – powiedział Kaoshin.
Już mieli we trójkę zniknąć, gdy Bulma ich powstrzymała i dała Goku woreczek pełny Senzu i patrzyła jak znikają.

Planeta Artlanteris. Miejsce walki. Gdy trzej bohaterowie teleportowali się tu, zobaczyli rumowisko. Zobaczyli stojącego ciężko rannego Vegete, który do nich podszedł.
-Vegeta! – powiedział Goku i podał mu Senzu.
Vegeta zjadł je. I powiedział im pokrótce co się wydarzyło. Wrócili na Ziemie, zebrali smocze kule i ożywili Trunksa.


wróć

Komentarze