This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 5: Magiczne skanowanie!

Po kilku minutach, po tym jak księżniczka wyszła po mapę, wróciła do komnaty niosąc ją i położyła mapę przed kapłanem bestii.
-Proszę, Xellos-san! – powiedziała księżniczka Amelia.
-Dziękuje, Amelia-san! – rzekł Xellos i rozłożył mapę świata.
Mazoku zaczął magiczne skanowanie świata.
Tajemniczy kapłan trzyma ręce nad mapą, a z jego dłoni wychodzą strużki czarnej, mrocznej mocy i wchodzą w mapę i ogarniają jej część.

Po około godzinie, gdy Xellos już zakończył skanowanie.
Na mapie widoczne były regiony z przylepioną mroczną energią, czyli te regiony, w których Xellos wykrył energię bram między wymiarowych.

Xellos położył mapę na środku stołu, tak że każdy z obecnych na naradzie mógł ją widzieć.
-Z tego wynika, że koło Seirun znajduje się co najmniej kilka takich bram! – powiedziała Amelia.
-Tak! Spójrzmy jednak na mapę, z niej wynika, że większość z bram, które powstało pojawiło się w miejscach gdzie jest dużo mocy, jest kilka wyjątków! Seirun jest miastem białej magii! Koło ruin Sairag też są te bramy, a tam jest Flagun! Najwięcej zaś czarnych wirów pojawiło się koło góry Mhyr, tam gdzie mieści się główna świątynia Cephida i gdzie rezyduje smocza rada! – powiedział Xellos poważnym tonem.
-Hm… Może najpierw sprawdzimy te bramy koło Seirun, skoro tu jesteśmy! Zbadanie tych bram może da nam jakieś nowe użyteczne informacje! – powiedziała Luna.
-Racja! – zgodziła się Lina.
-Rozdzielamy się! Kto z kim idzie? – powiedział Zel.
-Ja z Gourrym! – powiedziała Lina.
-Ja z Zelem! – powiedziała Amelia.
-Ja z Valem! – powiedziała Filia.
-Idę z wami! – powiedział Xellos do Fili.
-No to wychodzi na to, że ja idę z Shi! – powiedziała Luna.


wróć

Komentarze