This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 7: Opowieść Shi!

Lunie i Shi przypadło zbadanie ulic Seirun. Idą po mieście, ale nie widzą niczego.
Po pewnym czasie, gdy przeszły już większą część miasta i nic nie znaleźli.
Usiadły przy stoliku w ogródku kawiarnianym.
Zamówiły po kawie.
-Nic nie znalazłyśmy, ale może inni będą mieli więcej szczęścia! – powiedziała Shi.
-No tak! Shi, opowiesz mi o tym wydarzeniu, o którym wspominał wtedy Xellos? – rzekła Luna.
-Tak, opowiem! – powiedziała Shi.
Shi wypiła trochę kawy.

-To było bardzo dawno temu, nie powiem dokładnie kiedy, gdyż nie chcę Mie się teraz liczyć, a to nie jest aż tak bardzo istotne! Kiedyś byłam człowiekiem i mieszkałam w wiosce, która już od dawna nie istnieje! Gdy miałam czternaście lat, moją wioskę zaatakowała banda bandytów! Spalili ją i zabili jej mieszkańców, zabrali wszystko co cenne i odjechali! Ja byłam ciężko rana i gdy już umierałam pojawili się oni Xellos i pani. Ona podeszła do mnie i spytała mnie czy chcę się zemścić na tych bandytach, odpowiedziałam, że przecież ja umieram i nie mam na to sił! Pani powiedziała, że jest sposób, że umrę, ale ona może mnie odrodzić jako mazoku! Zgodziłam się! Pani przebiła moje serce swoim mieczem! Nadała mi nowe imię, gdyż moje ludzkie imię już nie było mi potrzebne, pani nadała mi imię Shi to znaczy śmierć! Po tym kazała Xellosowi, aby mnie nauczył jak to jest być mazoku! Po roku, pani pozwoliła mi zniszczyć tą bandę bandytów, co zniszczyli moją wioskę! Mówię ci mieli ciekawą minę, gdy im powiedziałam kim jestem, za nim ich powolutku i boleśnie wykończyłam! – rzekła Shi.


wróć

Komentarze