This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 19: Magiczny kryształ!

Tymczasem w górze Mhyr znajduje się ogromna mroczna grota, w której stoi dziwny kryształ, który emituje dziwną magiczną energie.
Wokół tego kryształu odprawia jakiś rytuał kilkanaście postaci ubranych w czarne szaty, ich twarze są zasłonięte kapturami.
To ten rytuał jest przyczyną całego tego zamieszania z bramami między wymiarowymi.

Jeszcze ten rytuał nie został zakończony, ale już dużo czasu do tej chwili nie zostało, najwyżej kilkanaście dni.

Xellos podczas skanowania wyczuł, że w górze Mhyr znajduje się magiczny kryształ przy pomocy, którego przeprowadzany jest rytuał, który powoduje te kłopoty, wyczuł też, że mają jeszcze trochę czasu.

Zellas postanowiła, że nadszedł już czas aby Xellos wyjaśnił reście drużyny o co tu dokładnie chodzi i jak mogą przywrócić wszystko do normy.
Telepatycznie przekazała to Xellosowi, w czasie, gdy drużyna spała po kolacji i rozkazała, żeby zajął się tym z samego rana, gdy drużyna się obudzi, ale żeby na czas tej rozmowy zaprosił drużynę do swojego domu, gdzie będzie zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo, że zostaną podsłuchani.


wróć

Komentarze