This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 21: Narada!

Xellos, gdy wszyscy usiedli, pstryknął palcami, a na stolikach pojawiła się herbata zaparzona w dzbankach i filiżanki, do tego pojawiły się też ciastka i ciasta.

-Jak już wiecie, te bramy między wymiarowe powstały w wyniku zaburzeń między wymiarami! – powiedział Xellos.
-Tak, to wiemy, może powiesz coś więcej! – powiedziała Lina.
-Jestem prawie pewny, że wiem, co jest przyczyną tych zaburzeń! – powiedział Xellos.
-Co?! – wykrzyknęła Filia.
-Pamiętacie jak skanowałem świat, aby znaleźć te wiry?! Wtedy wyczułem w górze Mhyr, magiczny kryształ, przy pomocy, którego ktoś wywołuje te zaburzenia między wymiarowe! Ten rytuał jeszcze się nie skończył! Jeszcze mamy najwyżej kilkanaście dni czasu, aby go przerwać! I odwrócić jego skutki! – powiedział poważnym tonem Xellos.
-Jak można przeszkodzić w dokończeniu tego rytuału oraz w jaki sposób odwrócić jego skutki? – spytała Lina.
-Przeszkodzenie samo w sobie nie będzie skomplikowane, bowiem wystarczy sprawić, że ci co przeprowadzają ten rytuał przestaną inkarnować słowa tego rytuału! Z odwróceniem skutków sprawa jest bardziej skomplikowana! – powiedział Xellos.
-Na chwilę im się przeszkodzi czy mogą bez szkody dla rytuału na chwilę przerwać inkarnacje? – zapytała Lina poważnym tonem.
-Trzeba im przeszkodzić na stałe! – powiedział Xellos.
-Rozumiem! – powiedział Zel.
-Jak odwrócić skutki niedokończonego rytuału? – zadała pytanie Filia.
-Trzeba będzie zniszczyć magiczny kryształ, ale aby to zrobić trzeba będzie użyć krwi czystej i niewinnej ludzkiej kapłanki Cephida, po prostu pokropić nią ten kryształ, w tym samym czasie ma zostać rzucone na kryształ zaklęcie Pure Heart! Potem kryształ ma zostać potraktowany Ragna Blade i zostać pocięty na kawałki! – powiedział Xellos.
-Xellos, chcesz użyć krwi czystej i niewinnej ludzkiej kapłanki Cephida! – wrzasnęła Lina.
-Tak! Widzę, że źle zrozumiałaś o co mi chodzi! Wystarczy kilka kropel krwi, z niewielkiego skaleczenia, które później wyleczy sobie w kilka sekund! Jeśli ktoś się jeszcze nie domyślił to ta kapłanka to Amelia Will Tesla Seirun! – powiedział Xellos.
-Ja się zgadzam, w końcu skoro to tylko kilkanaście kropel krwi, a może ocalić tyle światów, w tym nasz! – powiedziała Amelia.
-Wspaniale! To teraz ustalmy plan ataku na tych co odprawiają ten rytuał! – powiedział Xellos z uśmiechem i zdradził reście drużyny swój plan.

Drużyna zgodziła się na plan Xellosa, gdyż on był dobry.

-Skoro już to ustaliliśmy to ruszajmy! – powiedział Xellos.
-Xellos, zapomniałeś o małym szczególe! – powiedziała Lina.
-Jakim? – zapytał Xellos.
-Zapomniałeś o śniadaniu! – powiedzieli jednocześnie Lina i Gourry.
-Rzeczywiście, ludzie, żeby mięć siły, potrzebują snu, jedzenia oraz picia! – powiedział Xellos i wstał.

Kapłan zaprowadził drużynę do jadalni, gdzie stół już był zastawiony ludzkim jedzeniem.


wróć

Komentarze