This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 22: Walka w jaskini!

Po śniadaniu, Xellos teleportował drużynę do wejścia przed jaskinią z magicznym kryształem, tylko Val pozostał w domu kapłana bestii, ponieważ mały starożytny smok jest za młody na takie walki.
Weszli do jaskini w wybuchowy sposób, gdyż Lina rzuciła fireballa, co rozproszyło magów w czarnych szatach.

Magowie ci szybko przystąpili do ataku, ale kilka szybkich czarów wystarczyło, aby ich unieszkodliwić.

Teraz nadszedł czas aby zniszczyć magiczny kryształ.
Amelia zraniła się leciutko w prawą dłoń i pokropiła kryształ swoją krwią.
-Jasność świtu, który dajesz światu nadzieje! Na twe wielkie imię składam przysięgę światłu! Mocą twoją przysięgam nieść światu światłość! Pure Heart! – rzuciła zaklęcie Filia, na kryształ w czasie, gdy Amelia pokropiła go swoją krwią.
-Zimne, mroczne ostrze, uwolnij się z niebiańskich okowów! Stań się jednością z moją mocą! Stań się jednością z moim ciałem! Razem kroczmy drogą zniszczenia! Potęgo zdolna zniszczyć dusze bogów! Ragna Blade! – rzuciła zaklęcie Lina i przy pomocy ostrza nicości wywołanego zaklęciem zniszczyła kryształ, ledwo to zrobiła, a wszystkie portale zniknęły, a przybysze z innych światów, zostali przeniesieni z powrotem do swoich wymiarów.


wróć

Komentarze