This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 3: Wieczory przedślubne!

Gdzieś rok później w Seirun, dzień przed datą podwójnych zaślubin.
Tego wieczoru mają się odbyć wieczór panieński i wieczór kawalerski.

Na wieczorze panieńskim będą oczywiście jutrzejsze panny młode czyli Lina i Amelia oraz zaproszone przez nie panie wybrane z pośród gości: Filia, Sylphil, Luna, Shi, Diana (kuzynka Amelii).

Na wieczorze kawalerskim będą oczywiście jutrzejsi panowie młodzi czyli Zelgadis i Gourry oraz zaproszeni zostali: Xellos, Nick (kuzyn Amelii).

Wieczór panieński odbywa się w jednej komnacie pałacu, a wieczór kawalerski odbywa się w innej komnacie po drugiej stronie pałacu.

Panie plotkują popijając najlepsze wino.

Panowie też rozmawiają.

-Xellos, tak mnie zastanawia od dawna jeden fakt, że nie zawsze do końca wszystko działo się wedle twojego planu, a ty się wtedy często zachowywałeś jakby nic się nie stało, dlaczego tak było? – powiedział Zelgadis.
-To bardzo proste jak nawalił plan A to przechodziłem do realizacji planu B! Grunt to mieć kilka planów zapasowych i umieć szybko i logicznie myśleć! Jako przykład podam wtedy z tą barierą chroniącą Galvaire, sam jej bym nie złamał! Plan A zakładał wmanewrowanie Fili, aby rzuciła na mnie jeden z czarów świętej magii, taki jak dezintegracja chaosu, a wtedy mógłbym przejąć moc tego zaklęcia, łącząc ją z mroczną mocą i dzięki magicznej fuzji zlikwidować magiczną barierę! Lina zepsuła mi mój plan A w kulminacyjnym momencie, dosłownie skacząc mi po głowie! Plan B opracowałem natychmiast po fiasku planu A! Ten plan B zakładał, że to Lina zniszczy tą barierę przy użyciu zaklęcia Ragna blade! Ja zaś później planowałem jej odebrać tą broń, przez szybki teleport za nią i szybki cios, który miał ją na chwilę ogłuszyć, ale nie miał wyrządzić jej większej krzywdy! – powiedział Xellos.
-Dlaczego nie chciałeś wtedy wyrządzić Linie krzywdy? – spytał Zel.
-To proste istniało bardzo duże prawdopodobieństwo, że Lina jeszcze się przyda! – rzekł Xellos.
-Co za pragmatyzm?! – mruknął Nick.
-Byłem, jestem i będę pragmatyczny aż do głębi swej natury! Nigdy nie twierdziłem, że jest inaczej! – zaśmiał się Xellos.


wróć

Komentarze