This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 4: Podwójna ceremonia!

Następnego dnia obudzili się o dziewiątej, tylko Xellos i Shi nie spali, poczym zaczęły się ostatnie przygotowania do ceremonii, która ma się zacząć o osiemnastej w Seirunskiej świątyni Cephida.

Ceremonia, która zaczęła się równo o osiemnastej w świątyni Cephida w Seirun. Na niej było dużo gości w tym rodzina i znajomi obojga państwa młodych.
Lina i Amelia wyglądały prześlicznie w swoich sukniach ślubnych.
Lina stała przy Gourrym, a Amelia przy Zelgadisie.
W pierwszej ławce siedzieli rodzice Liny, ojciec Amelii, Luna, Shi, Filia, Sylphil, Xellos oraz Val, wszyscy odświętnie wystrojeni. Na ceremonii były też obecne delegacje z różnych państw, w końcu jedną z panien młodych była księżniczka Seirun, a drugą sławna pogromczyni bandytów czarodziejka Lina Inverse.
Ślubu udziela arcykapłan Seirunskiej świątyni Cephida.

-Zebraliśmy się dzisiaj w świątyni Cephida, aby być świadkami jak dwie pary połączy węzeł małżeński, jedną parą jest księżniczka Seirun Amelia Will Tesla Seirun oraz Zelgadis Graywords, a drugą parą jest Lina Inverse oraz Gourrym Gabriel! – powiedział poważnym tonem arcykapłan.

Po pewnym czasie ceremonia doszła do kulminacyjnego momentu, to znaczy do momentu przysięgi małżeńskiej, którą obie pary miały sobie złożyć.

-Czy ty księżniczko Amelio Will Tesla Seirun bierzesz sobie za męża Zelgadisa Graywordsa oraz czy przyrzekasz mu miłość, wierność i uczciwość małżeńską? – powiedział arcykapłan.
-Tak! – powiedziała Amelia.
-Czy ty Zelgadisie Graywords bierzesz sobie za żonę księżniczkę Amelie Will Tesla Seirun oraz czy przyrzekasz jej miłość, wierność i uczciwość małżeńską? – powiedział arcykapłan.
-Tak! – powiedział Zel.
-Czy ty Lino Inverse bierzesz sobie za męża Gourriego Gabrieva oraz czy przyrzekasz mu miłość, wierność i uczciwość małżeńską? – powiedział arcykapłan.
-Tak! – powiedziała Lina.
-Czy ty Gourrym Gabrievie bierzesz sobie za żonę Line Inverse oraz czy ślubujesz jej miłość, wierność i uczciwość małżeńską? – powiedział arcykapłan.
-Tak! – powiedział Gourry.

-Ogłaszam więc obecne, przed ołtarzem pary za małżeństwa! – powiedział arcykapłan.

Na tym zakończyła się ta ceremonia i wszyscy udali się do pałacu królewskiego Seirun, w którym miało się odbyć podwójne wesele.


wróć

Komentarze