This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Prolog: Wypadek!

W laboratorium Capsule Corp, doktor Brefs pracuje nad nowym wynalazkiem maszyną odnawiającą, która ma tak działać, że zepsute jedzenie stanie się znowu świeże i jadalne.
W pewnym momencie w innej części laboratorium nastąpił mały wybuch w wyniku, którego wybuchł pożar. Doktor nie zdołał wydostać się z laboratorium, ponieważ stracił przytomność.
Bulma, która usłyszała wybuch, chciała wbiec do laboratorium, ale powstrzymał ją Vegeta, każąc żeby się cofnęła i sam wszedł do środka, a po chwili wyniósł stamtąd nieprzytomnego ojca kobiety.
-Zajmij się nim, a ja ugaszę pożar! - powiedział książę Vegeta i nie czekając na jej odpowiedź wrócił do laboratorium, gdzie przy pomocy swojej energii ki ugasił ogień, jednak urządzenie, nad którym pracował doktor Brefs, emitowało fale, których dość spora ilość napromieniowała księcia saiyan.
Saiyan po tym jak ugasił ten pożar postanowił, że potrzebuje świeżego powietrza, udał się więc do lasu, nikomu nic nie mówiąc.
W pewnym momencie w ciele księcia zaczęła się pewna zmiana przez chwilę jego ki strasznie fluktuowała, a saiyan czuł okropny ból, upadł bezwładnie i stracił przytomność.
To trwało tylko ułamek sekundy. To się działo bardzo późno w nocy.


wróć

Komentarze