This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 2: Nauka Mocy!

Xellos musi się jeszcze nauczyć korzystać ze swoich mocy.
Xellos szybko nauczył się przybierać formę materialną, wymyślił sobie na razie dwie postacie materialne, jedną ludzką (znaną ze Slayers Next i Try – dop. autorka) oraz formę zwierzęcą w postaci małego kotka o fioletowym futerku, koloru włosów formy ludzkiej, w obu formach ma ametystowe kocie oczy. Oczy dokładnie takiego odcienia w jakim był ametyst od Złotej Pani.

Zellas kilka godzin po tym jak stworzyła Xellosa, wysłała kapłana do miasteczka Reunis, aby przypatrzył się ludziom, aby mógł w przyszłości jak to będzie konieczne lepiej się w nich wmieszać w ludzkiej postaci. Na razie Mazoku udał się tam w formie zwierzęcej.

Zellas obserwuje swojego kapłana przez swoją magiczną, kryształową kule.

Xellos pojawił się w miasteczku Reunis tuż przed świtem. Zobaczył jak grupka elfów, zakapturzonych, wyprowadza konie ze stajni karczmy, a potem na chwilę zostawiają konie same, gdy poszli zapłacić rachunek u karczmarza, to było tylko kilka sekund, ale Xellosowi wystarczyło, aby będąc niezauważonym zabrać błyszczący przedmiot, który przykuł jego uwagę, z ich bagażu.

Po chwili elfy odjechały, nie zauważając nawet, że zostały okradzione i nie wyczuły obecności w okolicy mazoku. To co kapłan ukradł elfom, było rzeczą, którą strzegli, mieli ją bezpiecznie dostarczyć do smoczych szczytów.

Jednak Kapłan Bestii nie został niezauważony.
Elfów szukała Sherra generał Dynasta Grausherry, która znalazła ich dokładnie w tej chwili i zdążyła zauważyć Xellosa kradnącego przedmiot, który miała zdobyć. Sherra szukała te elfy przez kilka miesięcy. Sherra ma około tysiąc lat.

Zellas zauważyła, że jej kapłan spotkał generała Dynasta Grausherry i do tego stanął na drodze do wykonania przez Sherre jej misji.
Zellas wie, że Xellos jest silniejszy od Sherry, ale kapłan jeszcze nie kontroluje w pełni swojej mocy, w przeciwieństwie do pani generał.
Dlatego Zellas postanowiła udać się samej do Reunis.

Sherra pojawiła się tuż przy Xellosie, który jest zmaterializowany pod postacią kota. Sherra przybrała swoją ludzką postać.
-Ja to wezmę! – powiedziała pani generał i spróbowała odebrać kapłanowi przedmiot.
Jednak Xellos jej na to nie pozwolił, odskakując na bok, nadal trzymając ten przedmiot w swoim kocim pyszczku.


wróć

Komentarze