This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 4: Pojawia się Jaken!

Tymczasem na Ziemi. Chici odwiedziła Bulme, sama ja odwiedziła. Rozmawiają przy kawie i cieście. Obie rozmawiają o wszystkim i o niczym. Na Ziemi jest spokojnie, jednak gdzieś w kosmosie zaczęły się wydarzenia, które mogą zagrozić całemu wszechświatowi. Goku powtórzył trening w ROTSie (24h).

W tym samym czasie Vegeta szuka na Terencie tego Jakena. Po kilku minutach lotu Saiyaninowi „zatarasował” drogę dziwnie wyglądający osobnik.
-Wreście cię znalazłem, Saiyanie! – powiedział Jaken.
-Dlaczego mnie szukałeś? – powiedział Vegeta.
-Aby cię zabić! Szykuj się na śmierć, Saiyanie! – ledwo Jaken to powiedział zaatakował księcia i wbił go w pobliską górę. Saiyan przemienił się w SSJ4 i szybko wzbił się w powietrze gotowy do walki, cios Jakena nie wyrządził mu krzywdy. Skąd Jaken wie kim jest Vegeta i dlaczego chce go zabić? Czy ma to jakiś związek z tym Narsetem? Walka się zaczęła.
-Widzę, że chcesz walczyć jako Super Saiyan! – powiedział kąśliwym tonem Jaken.
-Wiesz o Super Saiyanie! – powiedział Saiyan uśmiechając się w charakterystyczny sposób. Saiyan jest gotowy do akcji.
-Nawet forma Super Saiyana ci nie pomoże! – powiedział Jaken.
-Naprawdę sądzisz, że mnie pokonasz? – powiedział Saiyan.
-Tak, pokonam cię, Super Saiyanie! – powiedział Jaken.
Zaczęli walczyć.
Vegeta puścił w Jakena Renzoku Rain. Jaken unika pocisków. W pewnym momencie liczba pocisków zaczęła spadać. Wtedy też Vegeta kopnął Jakena w podbrzusze tak że Jaken odleciał na pobliską górę i ją rozbił. Jaken szybko wstał i sam zaatakował księcia. Walczą w zwarciu. W pewnym momencie odskoczyli od siebie.
-Nie przegram nawet z Super Saiyanem! – powiedział zdecydowanym głosem Jaken.
-To się okaże! – powiedział książę. Vegete cały czas otacza złota aura z niebieskimi wyładowaniami, tak jak za każdym razem gdy przemienia się w SSJ4 i nie można na tym poziomie jej dezaktywować nie wychodząc z SSJ4, a co dziwniejsze samo utrzymanie tego poziomu z „wieczną” aurą nie zabiera w ogóle energii. Czy dlatego Jaken używa określenia Super Saiyan tylko wobec SSJ4?


wróć

Komentarze