This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 6: Atak na Ziemie!

Ziemia jest atakowana przez armię demonów Artera. Armia podzieliła się na cztery pod odziały. Jeden zaatakował Satan City. Drugi góry w okolicy domu Goku. Trzeci West Capital. Czwarty pustkowie, na którym trenował Piccolo. Na ich drodze stanęli: w Satan City Gohan i Buu. W West Capital Trunks, Goten, Yamacha, Kuririn Ten Schinan i Chaos. W górach Goku. W pustkowiu Goku. Walczą z wrogami najlepiej jak umieją. Walczą w obronie planety. Najsilniejsi zaatakowali Goku. Goku przemienił się w SSJ2. I walczy z dwudziestoma silnymi i zgrają słabych wrogów. Słabych zlikwidował szybko. Z silniejszą dwudziestką trochę się męczył. Po kilkunastu minutach pokonał ich. Inni też sobie z swoimi wrogami poradzili, choć Trunks i Goten zostali zmuszeni do fuzji. Kaio poinformował wojowników, że za atakiem stał władca demonów Arter i wspomniał im o demonicznej wojnie. Spotkali się w CC, aby przedyskutować to czego się dowiedzieli i od Bulmy dowiedzieli się tego co powiedział jej Vegeta przed swoja podróżą w kosmos. Kaio zaoferował się, że poszuka Vegete i że przekaże mu co się dzieje na Ziemi.

Tymczasem Arter odzyskuje pełnie sił.

Tymczasem w świątyni, w której ukryty jest Narset. Po pewnym czasie niebieskie światło zniknęło i widać było Saiyanskiego księcia, który stał, a przed nim unosił się miecz. Tylko, że teraz runy ostrza przybrały krwistoczerwony kolor. Wyciągnął rękę i wziął w nią Narset. Na ubraniu i ciele księcia nie został żaden ślad próby odwagi. Saiyan z mieczem w ręku wyszedł ze świątyni.

Szybko skontaktował się z nim Kaio i poinformował go o wydarzeniach na Ziemi. Vegeta szybko wrócił na Ziemie. Tam streścił to co zdziałał. Bulma przyszykowała pochwę aby Vegeta mógł schować w niej Narset. Bulma teraz w ciąży. Gdzieś w trzecim miesiącu.
Nie byli w stanie namierzyć miejsca ukrycia Artera. Postanowili solidnie trenować i być w pogotowiu na wypadek kolejnych ataków, a Kaio zaoferował się, że będzie próbował to miejsce znaleźć.


wróć

Komentarze