This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 9: Akcja Vegety!

Porwanie Bry było smutnym, ale ważnym wydarzeniem.
-Podsumowując podejrzewamy, że to Arter stoi za porwaniem Bry! – powiedział Piccolo.
-Niech tylko dostane w swoje ręce tych co to zrobili! – odgrażał się głośno Vegeta, który był w tak paskudnym nastroju, że nikt nawet nie próbował go uspokoić.

Po kilku godzinach Kaio znalazł miejsce przetrzymywania Bry i poinformował o tym Vegete, który jak tylko dowiedział się gdzie przetrzymują jego córkę paskudnie się uśmiechnął, co znaczyło, że porywacze za chwilę będą biedni. Vegeta udał się na planetę, na której przetrzymywali Bre. Jak dotarł na tą planetę to zostało mu jeszcze tylko znalezienie jej i uwolnienie, a no i jeszcze dać ma nauczkę porywaczom.

Zirytowani porywacze zamknęli dwulatkę w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu, gdyż nie mogli znieść jej płaczu. Nie zrobili jednak jej poważnej krzywdy.

Po kilku godzinach Vegeta wreście znalazł kryjówkę porywaczy. Wszedł pewnie do środka uśmiechając się w paskudny sposób, w sposób, który nie oznaczał dla jego wrogów niczego dobrego. Trójka porywaczy nie była wstanie cokolwiek zrobić Vegecie i Saiyan wykończył ich bardzo brutalnie. Później odnalazł córkę, która na jego widok bardzo się ucieszyła i natychmiast przestała płakać. Książę wyprowadził z stamtąd córkę i zabrał ją z powrotem do domu. Myśląc, że jeśli za tym naprawdę stoi Arter to pożałuje tego, że podniósł rękę na Bre. Vegeta trochę się uspokoił, ponieważ Bra znowu jest bezpieczna w domu.


wróć

Komentarze