This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 11: Wielka Bitwa!

Kilka godzin, po powrocie Vegety z Brą do domu, Arter znalazł ten owoc, który szukał, zerwał go i zjadł. Moc władcy demonów została zwiększona. Był już gotowy do ostatecznego pojedynku o wszechświat. Ta walka zdecyduje czy władcy demonów uda się ostatecznie zapanować nad wszechświatem. Czas aby zaatakował Ziemie. Już ma plan ataku. Musi zająć czymś przyjaciół swojego wroga, aby nie mogli mu pomóc w pojedynku. Wyśle więc oddziały swoich sług aby zaatakowali Ziemie, a on w tym czasie stoczy pojedynek z Super Saiyanem.

Gdy zaczęły się ataki, Vegeta polecił, zdecydowanym tonem, Bulmie i Brze schronić się w specjalnym schronie pod CC i razem z Trunkiem poleciał walczyć. Drogę zagroził im Arter.
-Trunks, leć do miejsca ataku! – polecił Vegeta przyjmując SSJ4.
Trunks wszedł na SSJ2 i odleciał nie zatrzymywany przez Artera. Vegeta wyjął z pochwy Narset. I spojrzał na przeciwnika. Zaczęli walczyć. Po kilku ciosach, odskoczyli od siebie.
-Wzmocniłeś się od naszego ostatniego spotkania! – powiedział Saiyan obojętnym tonem.
Książę Saiyan walczy z władcą demonów, o to aby ocalić wszechświat.
Walka jest zaciekła. Obaj wojownicy walczą z całych sił. Walka, którą może rozstrzygnąć tylko jedna rzecz.

Po pewnym czasie atak podwładnych Artera został odparty i wojownicy polecieli pomóc Vegecie w walce z władcą demonów. Dolecieli w momencie, gdy Vegeta wbił miecz prosto w serce demona i niszczył go definitywnie za pomocą magii, która tkwiła w Narsecie. Saiyan był ciężko rany. Po kilku minutach ciało demona zniknęło, a Saiyan upadł nieprzytomny, tracąc przy okazji formę SSJ4, na ziemie. Miecz upadł koło niego. Wojownicy szybko polecieli do leżącego nieprzytomnie księcia i podali mu Senzu, jego rany się zagoiły, ale z jakiegoś powodu jeszcze nie odzyskał przytomności. Goku wziął go na ręce, aby zanieść go do domu , a Trunks wziął z ziemi Narset i włożył do pochwy. Po dotarciu do CC.
-Czy już po wszystkim? – zawołała Bulma na ich widok. – Co z Vegetą? – dodała widząc nieprzytomnego księcia na rękach Goku.
-Nie wiemy. Po walce z Arterem, stracił przytomność. Podaliśmy mu Senzu, ale tylko zagoiły mu się rany, a nie odzyskał przytomności. – powiedział Piccolo.
-Goku, możesz go zanieść na górę, pokaże ci drogę. – powiedziała Bulma i poszła na górę, a Goku z Trunkiem poszli za nią. Weszła do pokoju sypialnego, a Goku położył Vegete na łóżku, a Trunks oparł miecz o ścianę.
-Co się stało tacie? – usłyszeli cichutki zapłakany głosik i dopiero wtedy zauważyli, że Bra jest z nimi w pokoju. Bulma podeszła do córki i ją przytuliła.
-Twój tatuś śpi, kochanie. – powiedziała łagodnie Bulma. I wyprowadziła ją z pokoju. Zostawili księcia samego w pokoju. Zbroja i ubranie Saiyana jest całe zniszczone.


wróć

Komentarze