This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 13: Przebudzenie!

Vegeta pozostaje nieprzytomny już od dwóch dni.
Bra staje się coraz bardziej smutna i otwarcie to okazuje, natomiast Trunks bardzo przypomina swojego ojca i przeżywa to wszystko w samotności, uważa bowiem, że nie pozwala sobie na okazanie słabości, uważa bowiem, że nie jest już przecież dzieckiem. Nikt nie wie dlaczego Vegeta nie odzyskuje przytomności.
Vegeta cały czas ma ten dziwny sen. W tym śnie widzi śmierć swojego ojca i zagładę swojej planety. Gdy tylko to zobaczył obraz we śnie zmienił się diametralnie.

„Znowu pustka, ciemność.
-Już rozumiesz, książę, widzę, że tak możemy więc na powrót stać się jednością! Zachowasz swój charakter, wspomnienia i moc, ale wreście przeszłość ta przestanie cię ranić! – powiedział cień i książę obserwował jak cień z pięciolatka <dorasta> aż w końcu wyglądał jak on. – Już czas! – dodał już dorosłym głosem cień i połączył się z księciem.”

Vegeta obudził się po dwóch dniach snu. Otworzył oczy i zobaczył, że leży na łóżku w pokoju w CC. Była już godzina 18:00. Wstał, wziął prysznic i ubrał się, wziął też Narset. I zszedł na dół.
W salonie mała Bra właśnie bardzo płakała i wszyscy próbowali ją pocieszyć, dlatego nikt w pierwszym momencie nie zauważył Vegety.
-Bra, coś się stało? – spytał córkę Vegeta i dopiero wtedy go zauważyli.
-Tata! – zawołała półsaiyanka i pobiegła do ojca.


wróć

Komentarze