This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 14: Cień przeszłości!

W dalekiej części kosmosu na planecie Sky stoi baza wojskowa, w której przebywa dowódca jednej z armii powstałej po rozkładzie armii Frezera. Dowódca ten jest zdolny, ambitny i nawet silny, ale jego moc nie może się równać mocy jaką posiadał Frezer. Ten dowódca ma na imię Scar. To śmierć Frezera odtworzyła drogę dalszemu jego rozwojowi jako wojownika i dało możliwość zdobycia pozycji o jakiej wcześniej mógł tylko pomarzyć. Scar jest wysokim, szczupłym, dobrze umięśnionym wojownikiem. Skórę ma jasno niebieską. Włosy ma długie, białe, zaplecione w warkocz. Oczy ma niebieskie. Ubrany jest w zbroje. Scar właśnie planuje dalsze akcje swojej armii. Wybiera planety, które ma zaatakować jego armia, w najbliższym czasie. Te planety wraz z oddziałami, które mają przeprowadzić atak, to:
1)Ziemia: oddział 1.
2)Kseria: oddział 2.
3)Zamyx: oddział 3.
4)Anex: oddział 4.
5)Zakar: oddział 5.
pięć oddziałów ma wylecieć w ciągu najbliższych kilku dni. Pięć planet znajdzie się w niebezpieczeństwie.


wróć

Komentarze