This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 15: Wybuch sali treningowej!

Około dwa tygodnie później.

Po powrocie z treningu na pustkowiu, Vegeta korzysta ze swojej sali treningowej. Maszyna grawitacyjna jest włączona i trujący gaz, który podłączyła Eris, ulatnia się powoli do pomieszczenia. Gdzieś po dziesięciu minutach, nastąpił potężny wybuch w sali, Vegeta za bardzo wczuł się w ten trening. Vegecie nic się nie stało, ale sala treningowa uległa zniszczeniu. Co uratowało Vegete, ponieważ trujący gaz nie zdążył nabrać wystarczającego dużego stężenia w powietrzu, aby mógł mu zaszkodzić. Bulma słysząc wybuch wybiegła z domu.
-Co się tu stało?! Możesz się postarać bardziej kontrolować swoje postępowanie podczas treningu i nie niszczyć sali treningowej! - Bulma powiedziała do Vegety z lekkim wyrzutem w głosie.
-To był zwykły przypadek! Nie wysadzam regularnie sal treningowych odkąd skończyłem trzy lata! Ostatni raz, przed tym, wysadziłem przed około dwudziestu laty! - Vegeta powiedział.
-Co masz na myśli mówiąc regularnie? - Bulma spytała z ciekawością w głosie.
-Jedną na dzień i tak codziennie. To zaczęło się gdzieś jak miałem 3,5 miesiąca i zacząłem samodzielny trening, a trwało do moich trzecich urodzin! - Vegeta powiedział spokojnym tonem.


wróć

Komentarze