This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 18: Zdradziecka pułapka!

Wojownicy wyruszyli statkiem kosmicznym skonstruowanym przez Bulme. Dzięki technologii hiperprzestrzenni cała sprawa zajmie im kilka dni, a nie tygodni.

Kilkanaście minut później, na statku zmiennokształtnych istot. Na mostku. Przebywają tam Eris i Ares, kapitan statku i bezpośredni przełożony Eris.
-Kapitanie, atak tych kosmitów sprawił, że „cel” opuścił planetę w towarzystwie dwóch wojowników! – powiedziała Eris.
-Świetnie, to wspaniała okazja aby przygotować na niego zasadzkę! Potrzebujemy tylko odpowiednią „przynętę”! – powiedział Ares.
-Trunks do tego nadaje się idealnie, kapitanie! – powiedziała Eris.
-Tak, złapiemy tą „rybkę” na „robaczka” i użyjemy aby złowić „szczupaka”! – zaśmiał się szyderczo Ares.

Trunks tymczasem zupełnie nie zdaje sobie sprawy z czyhającego na niego niebezpieczeństwa.

Dzień później. Trunks wybrał się z Eris na biwak. Wieczorem Eris wyciągnęła chłopaka na spacer. Zaprowadziła go w pewne miejsce między skałami.
-Patrz jak tu pięknie, kochanie! – szepnęła Eris.
-Rzeczywiście! – powiedział oczarowany chłopak, który był tak skupiony na dziewczynie, że nie zauważył postaci, które wyskoczyły z ukrycia i potraktowały go gazem usypiającym. Gdy tylko Trunks stracił przytomność, wrogowie zabrali go na swój statek i w odpowiedni sposób zamknęli.


wróć

Komentarze