This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 7:

Ciemne ulice podmiejskie w pochmurną noc są prawie puste tylko nieliczni przechodnie spacerują po nich. Do idącego nerwowym krokiem przechodnia, który nie jest rdzennym mieszkańcem planety, podchodzi inny przybysz i zagradza mu nieznacznie drogę, jednak w podmiejskiej dzielnicy stolicy planety zamieszkałej przez ‘obcych przybyszy”, coś takiego nikogo nie dziwi.
-Czekałem na pana! – powiedział osobnik do nerwowego przechodnia.
-Oczywiście! – odpowiedział zaczepiony przechodzień i idą dalej razem aż dochodzą do małego domku, do którego wchodzą. Szli w milczeniu, za to gdy znaleźli się w domu i usiedli w salonie, mogli już swobodnie rozmawiać. Ten dom należy do tego nerwowego osobnika.
-Panie Vanga, jestem Daren i przysłał mnie do pana nasz wspólny „znajomy”! – powiedział Daren.
-Panie Daren, jak czuje się Nomin? – powiedział Vanga.
-Dobrze tylko czasami ma napady kaszlu! – powiedział Daren.
-Dobrze, że pan nie napotkał trudności i nie wpadł w kłopoty, które mogły uniemożliwić wykonywanie zadań dla lorda Frezera. – szepnął Vanga.
-Pan, doktorze Vanga, jest jednym z najcenniejszych agentów lorda! Pana praca w zamku królewskim, umożliwia panu zdobycie cennych informacji! Jednak musi pan bardzo uważać! Lorda interesują wszystkie informacje dotyczące małego księcia! – szepnął Daren do rozmówcy.
-Książę Vegeta to jeszcze malutkie dziecko, choć muszę przyznać, że bardzo niezwykłe dziecko. Zdrowy i silny chłopak. Słyszałem, że swoim talentem do sztuk walki zaskoczył nawet króla. Nieprzeciętnie inteligentny dzieciak. Bardzo uparty, odważny i zdecydowany oraz ambitny. – szepnął Vanga i dodatkowo udzielił jeszcze cichszym szeptem dalszych informacji, po które został wysłany Daren. Vanga wie, że dużo ryzykuje, gdyż jeśli Saipanie odkryją, że jest szpiegiem na usługach lorda Frezera, to go zgładzą w bardzo bolesny sposób. Vanga jest świetnym lekarzem, który specjalizuje się w ginekologii i pediatrii pracuje w części szpitalnej zamku królewskiego jako „ordynator” ginekologii i pediatrii. To on był lekarzem, który odebrał poród podczas, którego na świat przyszedł książę, on też jako pierwszy badał księcia. Najważniejszym „pacjentem” Vangi jest książę.


wróć

Komentarze