This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 3: Bitwa na Rhed!

Na planecie Rhed, która leży pomiędzy terenami części wrogich armii.
Ta planeta nie jest w dużym stopniu zamieszkana, jest praktycznie prawie bezludna, tak ma mało mieszkańców. Na niej wylądowało trochę oddziałów konkurujących ze sobą armii. Zapowiada się bitwa na tej planecie.

Żaden z wodzów armii, oprócz Arteri, nawet nie domyśla się, że zostali zręcznie wmanewrowani w wojnę między sobą.

Wrogie oddziały spotkały się ze sobą na równinie Staren na planecie Rhed. Żołnierze przyjęli pozycje gotowości do walki.

Po najwyżej upływie minuty, oficerowie dowodzący oddziałami dali sygnał do ataku. Bitwa się zaczęła. To była bardzo chaotyczna bitwa. Wielu żołnierzy zginęło, każdy oddział poniósł bardzo duże straty. Wynik bitwy został nieroztrzygniety, gdyż żaden z oddziałów nie zdobył przewagi nad pozostałymi.


wróć

Komentarze