This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 5: Zadanie Parsley!

Planeta Xzaren, Parsley przygotowuje się do wykonania zadania, które zleciła jej Arteria.
Parsley ma odnaleźć pewną złotą laskę, która znajduje się ukryta w przeklętej twierdzy Mar, która jest na planecie Xzaren.

Arteria wskazała Saiyance drogę do twierdzy Mar, ale nie mogła powiedzieć co ją tam czeka. Parsley udała się do tej twierdzy Mar.

Po kilkunastu minutach doszła na miejsce i ujrzała ponurą budowle. Skierowała się w jej stronę. Przeszła pod kamiennym łukiem, który stanowił bramę twierdzy, nikt, ku jej zdziwieniu, jej nie zatrzymał. Skierowała się do budynku i gdy dochodziła do wejścia, została zaatakowana przez kamienne posągi, które nagle ożyły, Saiyanka łatwo sobie z nimi poradziła. Weszła do twierdzy. W twierdzy Mar panuje półmrok, ta twierdza jest bardzo ponurym miejscem.
Parsley idzie mrocznym korytarzem w tej twierdzy i nie wie czego może się w niej spodziewać, idzie zachowując czujność.

Te zadanie nie wydaje się Parsley trudne, dlatego zastanawia się dlaczego Arteria chciała aby to ona je wykonała, a nie wykorzystała kogoś innego, aby zrobił to znacznie wcześniej. Jednak księżniczka nie jest w stanie w ogóle przejrzeć motywów czarodziejki.

Parsley po pewnym czasie i kilku łatwych walkach znalazła ta złotą laskę, którą chce zdobyć Arteria. Parsley wróciła z nią do laboratorium czarodziejki, gdzie oddała ją Arteri.


wróć

Komentarze