This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 6: Podróż na planetę Ziemia!

Parsley oddała złota laskę Arteri.
-Teraz czas abyś spełniła swoją obietnice! – powiedziała Parsley.
-Tak, właśnie nadszedł na to czas! Jeśli chcesz znaleźć księcia Saiyan, musisz polecieć na planetę Ziemia! Ci którzy na widok twojego ogona poznają, że jesteś Saiyanką, będą wstanie powiedzieć ci o nim! To oczywiście może okazać się niepotrzebne, gdyż istnieje szansa, że to pytanie będzie już niepotrzebne! – powiedziała Arteria poważnym tonem.
-Planeta Ziemia?! – upewniła się Parsley.
-Tak, ale najlepiej będzie jak zdołasz tam dolecieć zanim minie sześć miesięcy!
Na tych słowach skończyły tą rozmowę.

Parsley odleciała z planety Czarem i leci teraz w kierunku Ziemi. Doleci tam za około pięć i pół miesięcy. Parsley wie, że Ziemia jest dość dużą i ludną planetą.
Nie tylko Parsley leci na Ziemie, leci tam też statek z oddziałem bojowym Saiyan wysłany przez Aspara. Ten statek doleci na miejsce za sześć miesięcy.


wróć

Komentarze