This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 7: Awaryjne lądowanie!

Pięć i pół miesiąca później.

Parsley zbliża się do Ziemi, za kilka godzin powinna już wylądować.

Parsley miała pecha i wleciała w deszcz meteorytów, który uszkodził statek. Saiyanka straciła przytomność. Kapsuła spadła na Ziemie dokładnie w pobliżu wieży Karina.
Piccolo zauważył spadający statek i poleciał sprawdzić kto przyleciał na Ziemie.
Po chwili wylądował przy uszkodzonej kapsule. W środku zobaczył nieprzytomną, raną Saiyanke, która jest ubrana na czarno. Piccolo od razu rozpoznał jej ogon.
Piccolo postanowił skontaktować się z Vegetą, użyje do tego specjalnego komunikatora w formie zegarka na rękę, skonstruowanego przez Bulme, która dała go wszystkim przyjaciołom, aby mogli się szybko ze sobą skontaktować.

Piccolo w menu wybrał Vegete i nacisnął przycisk dzwonienia.

Vegeta, który teraz trenuje, usłyszał sygnał swojego komunikatora, spojrzał na wyświetlacz, na którym było napisane Piccolo. Vegeta wie, że Piccolo dzwoni tylko w ważnej sprawie, wiec nie zignorował jego tak jak nieraz ignorował Bulme, w czasie gdy trenował. Odebrał połączenie.
-Czego? – zaczął mile Vegeta.
-W pobliżu wieży Karina wylądowała Saiyanska kapsuła kosmiczna! W środku jest rana i nieprzytomna Saiyanka! – powiedział Piccolo.
-Zaraz tam będę! – powiedział Vegeta i rozłączył się. Wyłączył maszynę do zmiany grawitacji i poleciał w pobliże wieży Karina, do miejsca gdzie znajdował się Piccolo i gdzie wylądowała kapsuła Parsley.


wróć

Komentarze