This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 14: Wiadomość dla Aspara!

Kilka minut później, wszyscy Saiyanie wylądowali koło swojego dowódcy.
Ci Saiyanie nie wiedzieli dlaczego dostali polecenie, aby tu przylecieć. Większość z nich jest bardzo młoda, gdzieś w wieku Gohana, więc nie znają księcia.
Tylko kilku z nich widziało kiedyś księcia, ci z starszych wśród tych Saiyan.
-Mój książę, czekamy na twoje rozkazy! – powiedział Potomat do Vegety. Potomat ukląkł przed księciem Saiyan. Inni Saiyanie poszli za jego przykładem. Ta ulica już się wyludniła, gdyż ludzie już dawno stąd uciekli.
Bulma patrzy na całą tą sytuacje lekko rozbawiona, już wie, że sytuacja jest opanowana.
Junior przygląda się całej sytuacji z lekkim zdziwieniem. Coś tam słyszał, że jego tata jest księciem Saiyan, ale nie do końca rozumiał, co to naprawdę oznacza, ponieważ junior jest jeszcze małym chłopcem i do tego Saiyan w jego otoczeniu dotąd prawie nie było.

-Kto was przysłał na Ziemie? – zapytał władczym tonem Vegeta.
-Aspar Viscot! – powiedział Potomat.
-Macie możliwość się z nim skontaktować? – powiedział Vegeta.
-Oczywiście, mój książę! – powiedział Potomat.
-Jak wygląda sytuacja wśród ocalałych tam Saiyan? – zapytał Potomata książę.
-Są dwa stronnictwa, mój książę! – odpowiedział zapytany Saiyan.
-Przywódcy tych stronnictw? – powiedział Vegeta.
-Jednego Gebaska Vallayt, a drugiego Aspar Viscot! – powiedział Potomat.
-Przekażesz generałowi Asparowi Viscot, że książę „wrócił” i że ma to przekazać generałowi Gebasce Vallayt oraz pozostałym żywym generałom, gdyż chciałbym szybko skontaktować się z nimi wszystkimi!
-Rozkaz, mój książę! – powiedział Potomat.

Kilka minut później już Potomat przekazał informacje Asparowi, który był trochę zaskoczony faktem, że książę się odnalazł.

Aspar wie, że książę niedługo przestawi swoje roszczenie do tronu Saiyan i wtedy zaczną się przygotowania do koronacji księcia na króla Saiyan.


wróć

Komentarze