This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 20: Złota skrzynia!

Arteria, która ma już dzięki Parsley złotą laskę z twierdzy Mar z planety Xzaren, udała się na planetę Amaris, na której ukryta jest złota skrzynia, którą można otworzyć tylko złotą laską, ta skrzynia zawiera złotą szatę. Złota szata jest artefaktem o wielkiej magicznej mocy, swojemu właścicielowi zapewni wielkie zwiększenie jego mocy magicznej. Czarodziejka chce zdobyć wszystkie złote artefakty, ukryte przed wiekami przez legendarną złotą czarodziejkę Aurise, złotą laskę, złotą szatę, złoty diadem, złoty płaszcz i złote buty. Te artefakty zostały stworzone właśnie przez tą Aurise.

Czarodziejka Arteria dotarła już na planetę Amaris. Dzięki magii zdołała zlokalizować grotę, w której ukryta jest złota skrzynia.

W tym samym czasie na planecie Zaron, w swoim laboratorium, czyta starożytne księgi czarodziejka Ellendis, ona ma w naszyjniku wsadzone trzy gwiezdne klejnoty, jeden leczenia, drugi ochrony, a trzeci ten z Ziemi, który umożliwia otwarcie wrót między światami.
Ellendis czyta teraz księgę Heksan, którą niedawno zdobyła, ona zawiera informacje o starożytnych magicznych artefaktach i o wielkich magach tamtych czasów.
Teraz czyta o złotej czarodziejce Aurise i o stworzonych przez nią artefaktach.
Ma dziwne i złe przeczucie w tej sprawie.

Na planecie Amaris. Arteria już dotarła do groty, w której ukryta była złota skrzynia. Odtworzyła ją i wyjęła z niej złotą szatę. Teraz nadszedł czas aby udała się do lasu cudów na tej planecie i zdobyła trzy pozostałe artefakty. Mając już dwa mogła użyć ich mocy aby zdobyć trzy pozostałe, co jej się udało bez większego trudu.


wróć

Komentarze