This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 4: Książę Wojowników!

Vegeta biegnie po lesie. Książę rozgląda się po planecie, na której się znalazł.

Obserwuje go kobieta ubrana w dżinsowe spodnie i niebieską bluzkę. Ona ma brązowe włosy, na imię ma Origena. Ta postać jest tylko naczyniem jej prawdziwej postaci, która jest złożona z czerni pokrytej gwiazdami. W różnych wcieleniach się dotąd pojawiała. Jest ona początkiem i końcem wszechświata. Spotkała po raz pierwszy Vegete tuż po jego narodzinach. Czas się powoli dopełnia, ale jeszcze nie nadeszła pora aby ona wkroczyła do akcji. Książę Wojowników nie był jeszcze gotowy aby wypełnić czekające na niego przeznaczenie.

Saiyan jest głodny. Wypatrzył jakiegoś dużego dinozaura i go upolował. Upiekło przy pomocy bardzo słabego ki – blasta. Zjadł go, poczym poczuł się trochę lepiej, ponieważ częściowo zaspokoił głód. Zostawił porozrzucane kości dinozaura i udał się w dalszą drogę.

Tymczasem w rajskim pałacu, po stwierdzeniu Piccola, że ten dzieciak to Vegeta, minął pierwszy szok, choć nadal nikt nie wie jak mogło do tego dojść.

-Później się zastanowimy jak to się stało i co można na to poradzić! Teraz musimy go znaleźć, ale trzeba zachować ostrożność! Jego pamięć też została cofnięta do czasów, gdy miał kilka lat, więc nas nie pamięta! Nie wie nawet gdzie się znajduje! – powiedział Piccolo poważnym tonem.
-Tak lećmy! – powiedział Trunks.
-Nie tak szybko, ktoś z nas musi tu zostać! Zostanie Trunks i Goten! – powiedział Piccolo.
-Ale… - zaczął mówić Trunks.
-Zostajesz tu! – powiedziała Bulma do syna przerywając jego protesty.

Goku, Gohan, Piccolo, C18, Kuririn, Yamcha, Bóg Światów i Camrat polecieli na ziemie szukać Vegety.

Dość szybko znaleźli rozrzucone, jeszcze ciepłe kości dinozaura.

-Jeszcze ciepłe! – powiedział Goku biorąc do ręki jedną kość.
-Vegety był tu niedawno! – powiedział Piccolo. – Rozdzielmy się! – dodał Piccolo.
-Dobrze! – zgodzili się wszyscy i rozeszli się w różne strony, aby go znaleźć.


wróć

Komentarze