This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

teksty - Dragon Ball

Rozdział 5: Satan City!

Chłopiec dotarł do miasta, którym było akurat Satan City. Vegeta wygląda jak zwykły mały chłopiec, no oprócz ogona.

Vegeta przechodził właśnie koło banku, który chcieli obrobić bandyci. Tych bandytów było z dziesięciu. Ostrzeliwali się z policją. Jeden ze złodziei wpadł na genialny pomysł, żeby wziąć przechodzącego chłopca na zakładnika.
Ten bandyta wziął do ręki nóż i stanął za chłopakiem, przystawił mu nóż do szyi.
-Jeden ruch i dzieciak jest martwy! – krzyknął do policjantów bandyta.
Żaden patałach nie będzie zaczynał z księciem Saiyan! – pomyślał Vegeta.
Książę jednym nieludzko szybkim ruchem uwolnił się z chwytu bandyty, łamiąc mu przy okazji rękę. Vegeta użył tylko mały ułamek swojej siły. Vegeta chce ujrzeć przerażenie na twarzy ofiary zanim ją wykończy.
Bandyta wrzasnął z bólu, upadł na kolana oraz chwycił zdrową ręką tą złamaną.
Złodzieje i policjanci patrzą na chłopaka zaskoczeni.
Saiyan z okrutnym uśmiechem na twarzy podniósł prawą rękę i trzymając ją przed twarzą klęczącego bandyty uformował małą kule energii.
Bandyta przerażony wpatrywał się w kule energii unoszącą się tuż przy jego twarzy. Vegeta patrzy na przerażenie widoczne w oczach ofiary.

Po kilku chwilach, Vegeta wystrzelił tą kule energii, która spopieliła ofiarę.

Pozostali bandyci rzucili się do ucieczki, porzucając swój łup, byle jak najdalej od tego małego potwora.

Po chwili. Vegeta odbiegł z miejsca zdarzenia, kierował się w stronę wyjścia z miasta. Po około minucie wybiegł z miasta. Biegnie dalej po łące.

Vegeta rozgląda się po planecie. Jest zdezorientowany, kilka rzeczy się nie zgadza np. nie ma skautera, do tego wyczuwa energie zmysłami, a nie pamięta aby to potrafił, umie też tłumić energie, którą on wydziela, a też nie pamięta aby to potrafił.


wróć

Komentarze